top of page

BİZ KİMİZ

1996 yılından bu yana kuyumculuk ve tekstil sektöründe var olduğumuz Birlik Çeyiz ailesi olarak 2010 yılından itibaren Happy Baby markası altında anne - bebek - çocuk gereçleri sektöründe faaliyet göstermekteyiz.

BİZ KİMİZ

       1996 yılından bu yana kuyumculuk ve tekstil sektöründe var olduğumuz Birlik Çeyiz ailesi olarak, 2010 yılından itibaren Happy Baby markası altında anne - bebek - çocuk gereçleri sektöründe faaliyet göstermekteyiz.

           

       Misyonumuz; kaliteli ürünleri, uygun fiyatlarla, mutlu çalışanların etkileyici hizmeti ile ihtiyaç duyulan her noktada müşterilerimiz ile buluşturmaktır.

       Ar-Ge departmanı, kesimhane, demirhane, dikimhane, paketleme ve idari bölüm çalışanlarıyla, alanında uzman, yaratıcı, yeniliklere ve gelişime açık, müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı çözüm üretebilme kabiliyetine sahip bir kadromuz vardır.

       Vizyonumuz; yenilikçi çalışmalarımız doğrultusunda büyüme hedeflerimizi geliştirerek, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile anne - bebek - çocuk gereçleri sektöründe öncü firma olmaktır.

bottom of page